inZet is te vinden in het hart van de wijk. Op de kaart zie je waar we zitten. De 6 inlooplocaties, gemarkeerd met een hartje, zijn van maandag tot en met vrijdag open van 9.00 tot 17.00 uur. Kom gerust langs!

Ook zijn er locaties, gemarkeerd met een handje, waar je naar toe kan gaan voor een afspraak en/of activiteit. 

Zoek op onderstaande kaart naar de inlooplocatie bij jou in de buurt voor contactgegevens.

Vind de locatie vlakbij jou

Sla de kaart over en ga naar de tekstversie van: Vind de locatie vlakbij jou

Tekstversie

inZet Centrum

Contact
Gioia Conte, T 079 8885550, gioia@stichtingpiezo.nl 
Christine Advokaat, T 079 8885550, christine@stichtingpiezo.nl

(telefonisch bereikbaar van 11:00 - 15:00 uur)

Locatie

Rakkersveld 253
2722 BN Zoetermeer
 

inZet Oosterheem

Contact
Lieanne Kamphuis, T 088-023 42 75, l.kamphuis@paletwelzijn.nl

(telefonisch bereikbaar van 10:00 - 16:00 uur)

Locatie

Zanzibarplein 5
2721 GA Zoetermeer
088-023 42 75

inZet Buytenwegh & De Leyens

Contact
Milou van Loenen, T 079 88 874 74, milou@stichtingpiezo.nl

Natalia Sadinska, T 079 88 874 74, natalia@stichtingpiezo.nl

(telefonisch bereikbaar van 11:00 - 15:00 uur)

Locatie

Cesár Franckrode 64
2717 BG Zoetermeer
079 88 874 74

inZet Rokkeveen

Contact
Amanda van de Vendel, T 088-02 34 274, a.vandevendel@paletwelzijn.nl 

(telefonisch bereikbaar van 10:00 - 16:00 uur)

Locatie

Nathaliegang 79
2719 CP Zoetermeer
088-023 42 74

inZet Meerzicht

Contact
Sabina Geusebroek, T 079 3229453, sabina@stichtingpiezo.nl

(telefonisch bereikbaar van 11:00 - 15:00 uur)

Locatie

Uiterwaard 21
2716 VA Zoetermeer
079 322 94 53  

inZet Noordhove & Seghwaert

Contact
Belinda Frederiks, T 088-023 42 76, b.frederiks@paletwelzijn.nl

(telefonisch bereikbaar van 10:00 - 16:00 uur)

Locatie

Petuniatuin 7a
2724 NA Zoetermeer
088-023 42 76

Locatie Centrum

Locatie waar je terecht kan op afspraak en/of voor activiteiten.

Locatie

Bijdorplaan 471

2713 RR Zoetermeer

info@inzet-indewijk.nl

Locatie Meerzicht

Locatie waar je terecht kan op afspraak en/of voor activiteiten.

Locatie

Albrandswaard 1

2716 DA Zoetermeer

info@inzet-indewijk.nl

Locatie De Leyens

Locatie waar je terecht kan op afspraak en/of voor activiteiten.

Locatie

Gondelkade 33

2725 EC Zoetermeer

info@inzet-indewijk.nl

Locatie CJOE

Locatie waar je terecht kan op afspraak en/of voor activiteiten.

Locatie

Roggeakker 194

2723 VR Zoetermeer

info@inzet-indewijk.nl

Ambachtswerkplaats

Locatie waar je terecht kan voor activiteiten.

Locatie

Teldersrode 25

2717 HR Zoetermeer

079 888 1928

info@inzet-indewijk.nl