inZet is te vinden in het hart van de wijk. Op de kaart zie je waar we zitten. De inlooplocaties zijn van maandag tot en met vrijdag open van 9 tot 5 uur. Klik op onderstaande kaart op de locatie bij jou in de wijk voor contactgegevens.

Kies je Wijk

Sla de kaart over en ga naar de tekstversie van: Kies je Wijk

Tekstversie

inZet Centrum

Contact
Gioia Conte, T 079 8885550, gioia@stichtingpiezo.nl 
Christine Advokaat, T 079 8885550, christine@stichtingpiezo.nl

Locatie

Rakkersveld 253
2722 BN Zoetermeer
 

inZet Oosterheem

Contact
Lieanne Kamphuis, T 088-023 42 75, l.kamphuis@paletwelzijn.nl

Locatie

Zanzibarplein 5
2721 GA Zoetermeer
088-023 42 75

inZet Buytenwegh & De Leyens

Contact
Milou van Loenen, T 079 88 874 74, milou@stichtingpiezo.nl

Natalia Sadinska, T 079 88 874 74, natalia@stichtingpiezo.nl
 

Locatie

Cesár Franckrode 64
2717 BG Zoetermeer
079 88 874 74

inZet Rokkeveen

Contact
Elly Hengeveld, T 088-02 34 274, e.hengeveld@paletwelzijn.nl 

Locatie

Nathaliegang 79
2719 CP Zoetermeer
088-023 42 74

inZet Meerzicht

Contact
Sabina Geusebroek, T 079 3229453, sabina@stichtingpiezo.nl

Locatie

Uiterwaard 21
2716 VA Zoetermeer
079 322 94 53  

inZet Noordhove & Seghwaert

Contact
Belinda Frederiks, T 088-023 42 76, b.frederiks@paletwelzijn.nl

Locatie

Petuniatuin 7a
2724 NA Zoetermeer
088-023 42 76